Flashcards - zábavné aktivity

Flashcards - zábavné aktivity
10.12.2023 14:33

  •  
    • Webinář byl dostupný zdarma od 1.12. do 10.12.2023

Byl to nápadník aktivit k rozvíjení řečových dovedností ve výuce angličtiny. Dohromady jsem presentovala 22 aktivit, většinu s nápaditými pomůckami.

Webinář je stále možno zhlédnout, ale již za částku 149,- Kč. 

V případě zájmu mě kontaktujte na iva.bartonkova@seznam.cz

Obsah webináře:

yes Různorodé aktivity s flashcards, které můžete uplatnit v kterékoliv fázi hodiny
yes Názorné ukázky, jak flashcards používat
yes Žádná teorie, jen praxe

Součástí webináře je i představení mého dalšího materiálu, který nabízím přednostně pro účastníky webináře za poloviční cenu.

Přihlásit se na webinář

Vaše data jsou u mne v bezpečí. Osobní údaje použiju výhradně pro účely komunikace k zvolenému webináři a newsletteru webinářů budoucích. Odesláním registrace souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami

Jmenuji se Iva Bartoňková, jsem učitelkou angličtiny na ZŠ a MŠ a už spoustu let se zabývám výrobou pomůcek nebo adaptováním běžných předmětů na výukové pomůcky. V poslední době jsem i autorkou výukových materiálů, které si ve formě pdf můžete koupit na učitelských portálech (Učitelnice, Učiteléučitelům, Učiteliaučiťelom,Výukovémateriály). Také jsem zakladatelkou webu www.englishcorner.cz a facebookové skupiny Englishcorner4U. Na obou těchto platformách inspiruji učitele angličtiny z celého světa. V neposlední řadě jsem také tvůrkyní výukových a metodických videí na Youtube kanálu Msenglishcorner a Englishcorner4U.

Webinář je pro vás ideální, pokud jste zvědaví na osvědčené aktivity jiné učitelky angličtiny, máte zájem si rozšířit svůj repertoár aktivit s flaschcards, přejete si mít aktivní žáky a máte rádi v hodinách názornost. 

 

Máte-li k webináři dotaz, napište mi na iva.bartonkova@seznam.cz.