Rozmluv (nejen) páťáky

Rozmluv (nejen) páťáky
18.08.2023 16:00

Webinář byl dostupný zdarma od 18.8. do 27.8.2023

Byl to nápadník aktivit k rozvíjení řečových dovedností ve výuce angličtiny. Dohromady jsem presentovala 22 aktivit, většinu s nápaditými pomůckami.

Webinář je stále možno zhlédnout, ale již za částku 149,- Kč. 

V případě zájmu mě kontaktujte na iva.bartonkova@seznam.cz
 

Obsah webináře:

yes Různorodé aktivity, které můžete uplatnit v kterékoliv fázi hodiny
yes Ukázka pomůcek k těmto aktivitám, které si můžete hravě vyrobit sami
yes Názorná ukázka jak s těmito pomůckami pracovat
yes Žádná teorie, jen praxe

Součástí webináře je i materiál zdarma a představení mé tvorby výukových materiálů.

Přihlásit se na webinář

Vaše data jsou u mne v bezpečí. Osobní údaje použiju výhradně pro účely komunikace k zvolenému webináři a newsletteru webinářů budoucích. Odesláním registrace souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami


Jmenuji se Iva Bartoňková, jsem učitelkou angličtiny na ZŠ a MŠ a už spoustu let se zabývám výrobou pomůcek nebo adaptováním běžných předmětů na výukové pomůcky. V poslední době jsem i autorkou výukových materiálů, které si ve formě pdf můžete koupit na učitelských portálech. Také jsem zakladatelkou webu www.englishcorner.cz a facebookové skupiny Englishcorner4U. Na obou těchto platformách inspiruji učitele angličtiny z celého světa. V neposlední řadě jsem také tvůrkyní výukových a metodických videí na Youtube kanálu Msenglishcorner a Englishcorner4U.
 

Webinář je pro vás ideální, pokud jste zvědaví na osvědčené aktivity jiné učitelky angličtiny, máte zájem si rozšířit svůj repertoár aktivit, přejete si mít aktivní žáky a máte rádi v hodinách názorné pomůcky. 

 

Máte-li k webináři dotaz, napište mi na iva.bartonkova@seznam.cz.